Orbea Orca OMX to rower szosowy w indywidualnie dobranym malowaniu to rower godny hashtagu #mrowaapproved. Co nie dziwi, w końcu prezes Mrówa sam go wybrał i zbudował dla siebie.

Ta Orbea Orca OMX przeszła kilka modyfikacji – grupa Shimano Dura-Ace w wersji mechanicznej zastąpiło Ultegrę Di2. Koła to Corima WS Black DX 47 mm na szytkach Pirelli P Zero Velo Tub, a blaty oczywiście od absoluteBLACK.

Firma Orbea oferuje możliwość indywidualnego malowania dla wielu modeli – zarówno rowerów szosowych jak i MTB. A co najważniejsze nie trzeba za to dodatkowo dopłacać! Jeśli marzy Ci się rower w TWOICH barwach skontaktuj się z nami. Zarezerwowaliśmy pulę modeli dla naszych klientów na rok modelowy 2022 możecie więc za naszym pośrednictwem taką maszynę zamówić dla siebie i mieć pewność że będzie dostępna.

Orbea Orca wybierają stylowi kolarze, którzy wymagają najlżejszego roweru z najlepszym połączeniem technologii i ergonomii. Są to zarówno zawodnicy jak i amatorzy, którzy nie myślą o sobie jako o sprinterach, wspinaczach, a nawet startach w wyścigach. Chcą oni roweru, który potrafi wszystko i pokona każdą trasę. Szukają wiodącej technologii i stylu oraz cenią rower, który wyróżnia się na tle innych. Zawodowi sportowcy, weekendowi wojownicy i kolarze rekreacyjni – wszyscy mamy podobne aspiracje – kochamy rower tak samo jak styl życia.

Geometria Orca Racing rodziła się przez ponad 100 lat projektowania rowerów szosowych i stanowi idealną równowagę między responsywnością a stabilnością. Pozycja jest agresywna, aby zmaksymalizować aerodynamikę i wydajność ciała. Obsługa jest precyzyjna i intuicyjna. Kąty i wymiary są rozważane w różnych rozmiarach, aby z każdym naciśnięciem pedału przenosić więcej mocy na drogę, a większa moc oznacza większą prędkość.

Orbea Orca to spersonalizowany, nowoczesny i wydajny rower szosowy, który nakręca nas do jazdy dokładnie tak, jak lubimy.