Historia

Kolarski.eu powstał w Warszawie, na Mokotowie w 2013 roku z połączenia pasji i doświadczenia w branży rowerowej. W tamtym momencie był to jeden z pierwszych w Polsce sklepów rowerowych, gdzie można było napić się dobrej kawy, umówić się na wspólny trening, kupić niszowe marki i skorzystać z serwisu rowerów wyższej klasy – wszystko w jednym miejscu.

Byliśmy świadkami i uczestnikami dynamicznego rozwoju kolarstwa amatorskiego w Polsce a nasza marka stawała się coraz lepiej rozpoznawalna, nie tylko w Warszawie. Można nas było spotkać również na zawodach w całym kraju a zawodnicy przez nas wspierani wielokrotnie stawali na podium. Staliśmy się znani z serwisu, od początku działalności oferowaliśmy też usługi bikefittingu a w naszej kawiarni można było wypić doskonałą kawę.

Kolarski.eu – więcej niż rower!

Od początku stawiamy na budowanie relacji. Prędzej doradzimy zakup roweru u innego sprzedawcy niż wciśniemy komuś na siłę rower o rozmiar za duży. Testujemy na własnych maszynach i własnym ciele nowości abym zaoferować Wam najciekawsze produkty i jak najlepiej doradzać w kwestii sprzętu, akcesoriów, ubrań, smarów do łańcucha albo kremów na otarcia. Może nie ma u nas trzystu rowerów ale te, które są wybieramy uważnie tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego.

Takie podejście sprawiło, że wielu z Was zmienia z czasem status z “klienta” na “przyjaciela sklepu” i to nas chyba najbardziej cieszy. Wspólne treningi, wyjazdy, pogawędki przy kawie, wspólne oglądanie wyścigów kolarskich – to wszystko tworzy unikalną atmosferę a my ze swojej strony staramy się do tego dołożyć odrobinę profesjonalnego podejścia do Waszych maszyn.

Po ośmiu latach w czerwcu 2021 roku przeprowadziliśmy się do nowego, większego lokalu, w którym rozbudowaliśmy ofertę bikefittingu, stworzyliśmy jeszcze lepszy serwis rowerowy i rozszerzyliśmy możliwości kawiarni.

Ekipa Kolarski.eu

Nasz Prezes i Nasz Dusza. Miłośnik MTB, wybitny fachowiec i złota rączka Kolarskiego. Miejska legenda głosi, że nie ma takiego roweru, którego Mrówka nie naprawi! A rowery sygnowane hashtagiem #mrowaapproved to gwarancja sukcesu!

Artur „Mrówa” Łuszczewski

Pasję do rowerów zaszczepił w Macie Mrówka. Poza rowerami Mat lubi biegać dlatego wciąż bliski mu jest triathlon. Mat opiekuje się naszym teamem.

Mateusz 'Mat' Syguła