Jako pierwsi (i na razie jedyni) w Warszawie oferujemy bikefitting z wykorzystaniem systemu idmatch BikeLab firmy Selle Italia. Jest to kompleksowy system obejmujący ustawienie wszystkich punktów styku z rowerem – pedałów i bloków, długości korby, doboru i pozycji siodła oraz kierownicy.

Footmeter

idmatch Footmeter pozwala szybko i precyzyjnie zebrać wymiary każdej stopy niezależnie. Dzięki wykorzystaniu laserowego znacznika możemy zmierzyć zarówno długość, szerokość  stopy jak i położenie kości śródstopia z dokładnością co do 1 mm.

Tiltmeter

idmatch Tiltmeter umożliwia wykrycie nadmiernej pronacji lub supinacji co ma przełożenie na montaż bloków na obuwiu.

Cleat Fit

idmatch Cleat Fit to system, który umożliwia przenoszenie precyzyjnych pomiarów stopy bezpośrednio na podeszwę buta. Dopasowanie bloku jest niezwykle dokładne. Za pomocą wiązki laserowej można ustawić dokładną pozycję oraz obrót bloku względem osi podłużnej buta.

Skanowanie 3D

Trójwymiarowy skan całego ciała poprawia dokładność pomiaru i pozwala analizować ruchy w trzech płaszczyznach anatomicznych. Oprogramowanie automatycznie rozpoznaje punkty stawów i określa długość części ciała. Dodatkowo pozwala na ocenę elastyczności

Smart Bike

Pierwszy na świecie system dopasowania pozycji roweru, który nie potrzebuje do pracy markerów. Badanie odbywa się na elektromechanicznym rowerze Smart Bike w trakcie dynamicznego testu. Oznacza to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów bikefittingu pozycja jest badana i dostosowywana w sposób ciągły. Uczestnik badania nie musi przerywać pedałowania aby fitter mógł skorygować jego pozycję.

Setup System

Jest to narzędzie pozwalające na bardzo precyzyjne (co do 1 mm) określenie pozycji siodełka i kierownicy względem osi suportu. Wykorzystujemy je zarówno do przenoszenia wymiarów z roweru na Smart Bike (pozycja wyjściowa do testu) jak i do ustawiania nowej pozycji na rowerze po przeprowadzeniu testu.