Oprócz sklepu prowadzimy również serwis rowerowy, który uważany jest za jeden z najlepszych w WarszawieWarsztat inaczej zwany też serwisem, jest integralnym i niezmiernie istotnym miejscem w Kolarskim. Generalnie zajmuje się naprawą waszych maszyn, ale z pewnością dzieje się tam magia. Wyposażeni jesteśmy w Park Tool’owy – zestaw przyborów o których marzy i śni każdy specjalista. Elementem łączącym serwis rowerowy i bar jest waga marki Park Tool w kolorze niebieskim, którą śmiała zbezcześcić Marta, korzystając z niej podczas parzenia kawy. Sercem i rozumem serwisu są sprawni, zwinni i wykwalifikowani specjaliści, którzy reanimują, tuningują, dbają i sprawują troskliwą opiekę nad każdym z przyprowadzanych przez Was rowerów. Nie ukrywamy, że prym na serwisie wiedzie pracowita i skrupulatna Mróweczka! – specjalista do zadań wszelakich, mistrz zmiany opony na czas. Nie zapominajmy też o Karolu któremu żadne wyzwanie serwisowe nie jest straszne a razem z Mrówką tworzą zgrany team ratujący rowery z opresji.

Serwis rowerowy Kolarski

Ul. Jana Sobieskiego 102A
00-764 Mokotów / Warszawa / Poland

www.kolarski.eu
www.facebook.com/kolarski.eu

Zmiana dętki i serwisy najnowszych modeli szosówek to dla nas bułka z masłem – zajmujemy się tym co umiemy najlepiej, czyli naprawą rowerów. Ratujemy wasze rowery przed niechybną śmiercią w jednym z najlepiej wyposażonych serwisów rowerowych w Warszawie. Bezustannie interesujemy się nowinkami technicznymi ze światka rowerowego i sprowadzamy kolarskie nowalijki do naszego sklepu rowerowego.
Serwis rowerowy Kolarskiego czynny jest codziennie od poniedziałku do soboty. Przyjdź i sam przekonaj się co potrafimy uczynić z Twoim rowerem.