AKTUALNOŚCI / EVENTY

Bądź na bieżąco z Kolarskim i śledź nas na FB
Layer_2

W Kolarskim#2 w Alejach Jerozolimskich 236 ruszyła przechowalnia roweru. Jeżeli chcesz na okres zimy pozbyć się swojego roweru i odebrać gotowy do jazdy po serwisie na wiosnę - zgłoś się do Nas ! Oferta obejmuje 3 pakiety: 50 zł - przechowanie; 100 zł - przechowanie i konserwacja roweru na zimę; 180 zł - przechowanie roweru i pełny serwis

W przypadku pytań lub wątpliwości dzwońcie / piszcie do nas !

31.10.2017 r.

wyprzedaż kolarski

ROZPOCZYNAMY WYPRZEDAŻ POSEZONOWĄ !

W Kolarskim#2 w Alejach Jerozolimskich 236 zapraszamy na wyprzedaż, która będzie trwała do końca Listopada. Rowery -30%, pianki -40%, stroje kolarskie letnie -20%, akcesoria -15%. Zapraszamy wszystkich na kawę i zapoznanie się z naszą ofertą na miejscu.

31.10.2017 r.

OFERTA ANDALUZJA KOLARSKI na slajder

UCIEKAMY PRZED JESIENIĄ 18-28 Listopada
10 dni lub 7 (możliwość powrotu po 7 dniach)
Stacjonujemy w mieście BENALMADENA – Andaluzja – Costa del Sol. Do 18 Października zbieramy zgłoszenia – oferta ważna w momencie, kiedy zbierze się odpowiednia liczba chętnych.
Gwarantujemy: przewóz rowerów i bagaży, serwis roweru na miejscu, trenera, przygotowanie tras na każdy dzień, pomoc w organizacji transferów z lotniska oraz bazy noclegowej. Proponujemy fakultatywne wycieczki: Gibraltar, Sierra Nevada, Ronda – z możliwości odwiedzenia wymienionych miejsc z rowerem. Cena transportu roweru, trenera, oprawy treningów, transferów oraz dojazdów do atrakcyjnych miejsc w regionie to 1430 zł. We własnym zakresie: bilety lotnicze, zakwaterowanie i wyżywienie. Przy wspólnej chęci uczestników, możliwość wynajęcia jednej willi dla wszystkich.
Kontakt: info2@kolarski.eu  / Tel 502210460
Cena została wyliczona z uśrednionych cen biletów lotniczych w bieżącym okresie, cen apartamentów oraz średnich kosztów wyżywienia.

15.10.2017 r.