Ruszamy w trasę!

Chociaż nie jesteśmy gwiazdami rocka (jeszcze) ruszamy w tournee! W tym sezonie ambitnie postanowiliśmy z naszym Teamem powędrować po Polsce i dzielnie uczestniczyć w najfajniejszych wydarzeniach triathlonowych.

Będziemy prezentować swój sprzęcik, serwować wam najpyszniejszą kawę i oczywiście dopingować naszych zawodników! Na pierwszy ogień ruszamy do Olsztyna na Elemental triathlon Olsztyn!

Za organizatorami: „Triathlon w Olsztynie to impreza dla amatorów i wyczynowców, w której w tym roku wystartował rekordzista świata na dystansie Ironman – Andreas Raelert. Pływanie odbędzie się na Jeziorze Długim, a trasa kolarska i biegowa zostanie wytyczona na ulicach i ścieżkach miasta Olsztyn. Oprócz dystansu olimpijskiego będzie można wystartować na dystansie supersprinterskim czyli 0,2km pływania, 8km jazdy na rowerze i 2km biegu. W Olsztynie zostaną rozegrane również Mistrzostwa Polski w Aquathlon dla wszystkich kategorii wiekowych od juniora do seniora oraz starty towarzyszące dla dzieci.

Elemental Triathlon, to impreza, która odbędzie się już po raz drugi w Olsztynie. W zbliżającym się sezonie, triathloniści wystartują w dniach 17-18 maja i podobnie jak w roku ubiegłym głównym dystansem będzie popularna „olimpijka” z draftingiem czyli 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze i 10 km biegu.”

Nie marnowaliśmy czasu zimą, więc nie boimy się o formę!

Mamy nadzieję spotkać was w Olsztynie i( nie tylko).