Jeśli poważnie myślicie o kolarstwie, przedstawiamy wam kilka propozycji jak stworzyć sobie najbardziej komfortowe i sprzyjające waszym kręgosłupom, nadgarstkom, ogólnie zdrowiu i wygodzie, a także przyjemności i osiąganiu najlepszych wyników warunki jazdy.

Aby ustalić optymalny plan treningowy, zapewniający osiągnięciu najlepszych wyników, uwzględniając wasz aktualny stan zdrowia Kolarski zaprasza na badania wydolnościowe organizmu.

Indywidualny i profesjonalny system doboru siodełka – Id Match – odciąży wasz kręgosłup i pozwoli na przemierzanie coraz dłuższych tras.

Dzięki Fizik Test Center, będziecie mieli możliwość przetestowania różnego rodzaju siodełek i wybranie najlepszego dla siebie rozwiązania, proponowanego przez firmę Fizik.

Korzystając z Look Keo Fit jesteśmy w stanie w sposób precyzyjny i indywidualny dopasować bloki Look’a zgodnie z anatomią rowerzysty do jego potrzeb. Urządzenie pozwala określić naturalny sposób jazdy rowerzysty, styl pedałowania i pozycję stóp, żeby ustawić je najbardziej efektywnie.

Proponujemy również kompleksową usługę jaką jest bikefiting. Odpowiednie dopasowanie pozycji na rowerze, jest kluczową kwestią przy osiągnięciu maksymalnej wydolności, oraz uniknięciu kontuzji i urazów. Najważniejsze jednak, że dobrze przeprowadzony bikefiting sprawi, że przyjemność i radość z jazdy znacznie wzrośnie.

Nie lubujemy się kiepskich zabawkach, więc i Wam nie będziemy ich proponować. Stąd też nasz sklep wyposażył się w cały arsenał wygodnych, pięknych i – nie ukrywajmy tego – mega wypasionych sprzętów marek takich jak: Merckx, Look, Lapierre, Orbea, Campagnolo, Orca, Time, Tufo, Fizik, Selle Italia, Sigma, Lezyne, Garmin, Shimano, North Wave, Bont, Santini, Tifosi, Ritchey, Sponser, Corima, Lazer, ale mamy też kilka asów w rękawie i smaczków dla koneserów.