Achtung! Achtung!

Wszyscy kolarze i kolarki zacne, mobilizacja pełna!

Mamy zaszczyt ogłosić, że w najbliższą sobotę odbędą się pierwsze kolarskie

ZAWODY O PUCHAR PREZESA 

Zawody odbędą się dnia pańskiego 14 grudnia roku 2013. Nasze centrum treningowe i system BKOOL stwarza okazję, której nie sposób się oprzeć. Duch rywalizacji pomimo zimna i braku śniegu nie opuszcza Kolarskiergo. Proponujemy Wam podjąć wyzwanie Prezesów i ruszyć po superowe nagrody! Pieczołowicie dobraliśmy trasy zawodów, które zapewnią ciekawe zmagania na ambicję, siłę i wytrwałość !

Challenge_accepted

Zbieramy się u bram Kolarskiego o godzinie 10.

 Do godz. 10.30 rejestrujemy uczestników, pijemy obowiązkowe espresso albo inną wspomagającą miksturę i o 11, przebrani, zwarci i gotowi, siadamy na rowery!

Plan pierwszych ZOPP przedstawia się następująco:

 Etap 1: Gorące Łydeczki:

 Zapraszamy uczestników na malowniczą wycieczkę do Hiszpanii. Słoneczna Walencja zapewni Wam niezapomniane atrakcje. Trasa Cinctorres Morella, którą dla Was wybraliśmy liczy sobie jedyne 15,27 km. Warunkiem zakwalifikowania się do półfinału jest jej ukończenie w czasie 40 min.

Etap 2: Do Porzygu!:

Szalony welodrom oferuje zmierzenie się w bratobójczym wyścigu na 750m! Wiadomo, że kto pierwszy, ten lepszy! Tu liczy się czas i styl(oraz ewentualny brak rzygu).

Etap 3: Spuchnięte Robaczki vel. Czy ja jeszcze żyję?!

Nie psując Wam niespodzianki z tego, co przynieść może finał zaciętej walki trasę tą nazwijmy roboczo „Tylko dla orłów”.

Finał finałów Zawodów o Puchar Prezesa zaplanowaliśmy w ojczyźnie pizzy i espresso. Italia uraczy nas morderczą walką o honor, sławę i chwałę!  Przejazd figlarnie zwie się Colle del Moncenisio i liczy jedyne 32,8 km. Więc luz i spontan Robaczki drogie, wciągniecie ją nosem!

Jest się o co bić. Prezesy przygotowały  zacne nagrody na nóżek, które moc podadzą najlepiej.

Nagroda główna:

Lampka Lezyne Mini Drive XXL+  full wypaśny serwis roweru zwycięzcy (zwany też dużym serwisem)

lzn-1-led-2-v104_a_t3

Nagroda 2:

Licznik Sigma PC 15.11 + rozszerzony serwis roweru

glowna

Nagroda 3:

13418763

 Owijka Lizard Skins, bądź Fizik’a pasująca do roweru na którym jeździec miejsce 3 zdobędzie+ podstawowy serwis roweru.

Oczywiście Prezesi będą nadzorować i bacznie się przyglądać całemu zamieszaniu, ażeby nie doszło do jakichkolwiek nadużyć.

Serdecznie zapraszamy Panie do wzięcia udziału w zawodach, gdyż warto skopać facetom tyłki (a wiem, że potraficie!)

Przede wszystkim zabawa będzie przednia.

Zapisy uczestników proszę kierować wszelakimi drogami do Kolarskiego (mail, tel, fb, gołębie pocztowe, znaków dymnych niet) do piątku, kiedy to na Fb ogłosimy listę uczestników. Mile widziane będzie, jeśli przyprowadzicie własne mustangi, gdyż w naszej stajni zbyt wiele się nie ostało.

O! A w takim pięknym centrum treningowym będziecie walczyć!

Ognia moi Mili !!