Dawno, dawno temu, na samym początku sezonu, kiedy to Kolarski jeszcze świeżo wyklutym sklepem był, odwiedzili nas (przyciągnięci sławą najlepszego w mieście serwisu) bracia Mroczkowie.

Najszybciej rzecz opisując, tak oto zaczęła się historia pięknej przyjaźni.

Serca chłopaków szybciej biją, kiedy tylko trafi się możliwość ścigania, dlatego w tym sezonie ucieszyli nas swoim uczestnictwem w licznych maratonach Mazowii. Zaszczyceni jesteśmy, że przybrali barwy najlepszego Teamu w Warszawie. Poza wyczynami na Mazowii Mroczki niepokorne trenują jak szalone, wariują po lasach, szosach, łąkach a i po mieście się zdarzy.

W klasyfikacji generalnej Tomek, który niczym strzała, wyprzedzał gdzie tylko się dało zajął zaszczytne szóste miejsce. Jak sam później przyznał, doświadczył niezwykle dziwnego zjawiska. Gdy tylko zakładał trykocik w barwach Kolarskiego dziwna siła w nogi jego wstępowała i pędził jak szalony struś pędziwiatr na złamanie karku, ku zwycięstwie. Kiedy jednak trykocik bez mocy Kolarskiego przywdziewał, mocy jakby mu ubywało. Cóż, świadkowie potwierdzają słowa Tomasza, zatem nie należy zarzucać mu nieprawdy.

Nie są to jednak jedyne Tomasza psoty. Razem z ojcami założycielami wystartował w Tour de Pologne dla amatorów, gdzie również pokazał się od najpiękniejszej swojej strony:

Marcin niezgorszym jest zawodnikiem. Tuż za ukochanym bratem uplasował się na jedenastym miejscu. Serce jego jednak bije dla nowej miłości. Enigmatycznie zapatrując się w nasze szyby czyste niczym kryształy u babci w kredensie, uwagę jego przyciągną zacny Lepierre FDJ.  Nie walczył z tą miłością. Zastawiając obydwie nerki i posag żony posiadł w niedługim czasie owo cudo, z którym na upojną podróż poślubną wybrał się do słonecznej Chorwacji:

Dodać również należy, iż Panowie Mroczkowie hołdują zacnej kolarskiej tradycji jaką jest rozmiłowanie w zacnej kawie (której w Kolarskim pod różnymi postaciami jest dostatek i urodzaj ).

P.S

Marcin jest właścicielem najpiękniejszego psa na świecie. Przedstawiam Wam niezwykle wyrozumiałą i cierpliwą żonę Mroczka Marcina- Agatę oraz Bidona 🙂