Jak mówiliśmy, tak też się stało.

Najlepsze w całym mieście KOLARSKIE CENTRUM TRENINGOWE 

Wiemy że sezon zaczęty dosyć późno dobiegł już końca. Serce kroiło się nam, kiedy posmutniały Wasze twarze. Nogi pokryły się meszkiem, gdyż spod leginsów nie widać już stylówki, a najpiękniejsze z tan line’ ów nieco straciły na ostrości. Zastanawialiśmy się, gdzie znikł błysk w oczach waszych? Gdzie chmary kolarzy z pieśnią na ustach i owadami na zębach niczym wiatr przemykający przez miasto?

Żal nasz był tak wielki i troska o Was nieustająca spowodowały, że z radością poprzestawialiśmy odrobinę rowery, kilka ścianek dobudowaliśmy, zamieszanie małe powstało i oto oczom naszym ukazuje się- jeszcze w niepełnej krasie- najpiękniejsze centrum treningowe, które kompleksowo zaspokoi wszystkie wasze potrzeby (nawet te, o których jeszcze nie wiecie, że się pojawią)!

A jakby tego było mało, powiększyliśmy przestrzeń kawiarnianą, żeby każdy strudzony kolarz po treningu i miłej kąpieli pod odlotowymi prysznicami, zasiadł sobie wygodnie przy kawce, czy innym pysznym koktajlu na niezwykle przytulnych i wygodnych sofach.

Fakt rozciągnięcia w czasie motywujemy dużym zasięgiem prac, które zaplanowaliśmy, ażeby Kolarski przybrał profesjonalną formę zimową. By nie być gołosłownym, prezentujemy garść cudem udokumentowanych chwil remontowych:

Jak pewnie zauważyliście, wspierał nas dzielnie Marcin Mroczek, za co serdeczne SENK JU WERY MACZ!

A i kawkę, w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach potrafimy sobie zorganizować!

Kiedy kurz po barowych rewolucjach opadał, zabraliśmy się dziarsko za rozstawianie trenażerów i ogólne ogarnięcie (co pokażemy na pewno już niedługo).

Zachęcamy Was jednak, żebyście nas odwiedzili sami i ocenili wynik Kolarskich rewolucji. 11 listopada zapraszamy na dzień otwarty!

 

Udało nam się również przygotować ofertę do Centrum Treningowego. Mamy dla Was karnety, które działać będą następująco:

rowery czasowe, sklep rowerowy warszawa

Karnet BASIC (150 zł) :

Umożliwia uczestnictwo w 3 treningach w tygodniu (1,5h)

Karnet SILVER (250 zł):

Umożliwia uczestnictwo w 4 treningach w tygodniu (1,5),

zapewniamy przechowanie roweru,

oraz regulacyjny przegląd roweru przed sezonem letnim.

Karnet GOLD (350 zł):

Korzystając z tego karnetu, liczba wejść jest nieograniczona, nie ma też limitu czasowego treningów.

Zapewniamy przechowanie roweru,

rozszerzony serwis roweru przed sezonem letnim,

oraz Bike Fitting.

Karnet PLATINUM (500 zł):

Korzystając z tego karnetu, liczba wejść jest nieograniczona, nie ma też limitu czasowego treningów.

Zapewniamy przechowanie roweru,

oraz rozszerzony serwis roweru przed sezonem letnim.

Wykupując ten karnet, wykonamy również Bike Fitting, pomiary Look Keo Fit’ em, oraz ID MATCH’ em.

Dodatkowo, przy płatności z góry za 4 miesiące, zapewniamy wykonanie indywidualnych badań wydolnościowych.

Fachowy fizjoterapeuta wykona masaż sportowy 2 razy w miesiącu, oraz po każdym treningu podamy odżywczy koktajl (białkowy, lub węglowodanowy).

Karta Platinum uprawnia też do 15% rabatu na wszystkie akcesoria i części rowerowe, oraz na bogate zasoby Kolarski Cafe.

Jednorazowe wejście kosztować Was będzie 30 zł.

Gdyby stało się tak, że z różnych względów nie będziecie mieć roweru,do treningu dysponujemy rowerami, które zawsze będą do dyspozycji. Jednak ilość takowych jest ograniczona. Ideą bowiem jest, żebyście trenowali na swoich, dopasowanych do swoich potrzeb rowerach.

Przyjemność taka kosztować będzie jednorazowo 30 zł, wypożyczenie roweru do zakupionego karnetu do wartość 150 zł.

Miło nam też poinformować, że działać będziecie na systemie BCOOL, który umożliwia Wam trening na zróżnicowanych trasach, tak więc nie będzie nudno ani monotonnie. Organizować będziemy wyścigi (z nagrodami rzecz jasna), zatem zabawa będzie przednia, a i z wprawy oraz formy przed latem nie wyjdziecie!

Karnety możecie dostać w naszym sztabie głównym (-tak tylko dla przypomnienia- przy Sobieskiego 102 a).

Jeśli chodzi o logistyczną część dotarcia na trening, bez przeszkód i całkiem wygodnie dojedziecie do nas środkami komunikacji miejskiej. Domyślamy się jednak, że większość z Was pojawi się u nas autami. Już niedługo dla Was specjalnie przedstawimy bezpieczne propozycję parkingowe w najbliższym sąsiedztwie Kolarskiego.

Tymczasem zmykamy do pracy!

Widzimy się na treningu! Albo szybciej na kawie!