Brand Kolarski.eu powstał w Warszawie, na Mokotowie w 2013 roku z pasji i doświadczenia w branży rowerowej. W tamtym momencie był to sklep jeden z nielicznych w Polsce, gdzie można było napić się kawy, wpaść na wspólny trening, kupić niszowe marki i skorzystać z serwisu rowerów wyższej klasy. Od tego czasu nasza marka stała się rozpoznawalna w świecie kolarstwa warszawskiego. W 2017 roku otworzyliśmy drugi sklep wraz z Palarnią Kawy – Story Coffee Roasters. Znani jesteśmy z serwisu, bikefittingu, kawy i mocnej ekipy na zawodach kolarskich i triathlonowych. Najbardziej cieszy nas to, że nasi klienci z czasem zmieniają swój status na „przyjaciół sklepu”, z wieloma z Was się skumplowaliśmy i stworzyliśmy zgraną ekipę na wspólne treningi, wyjazdy czy pogawędki przy kawie w trakcie oglądania wyścigów WorldTouru. Atmosfera, nowatorski koncept i profesjonalizm to nasze priorytety !

NASZA EKIPA

Mateusz Syguła

Mateusz Syguła "Mat"

DESIGNER

Pasję do rowerów zaszczepili w Macie Bart i Mrówka. W krótkim czasie Mateuszowi udało się przygotować do pierwszych zawodów. Były mistrz biegów musiał potroić swoje zdolności- wytrenować pływanie i bieganie, stając się początkującą gwiazdą triathlonu w barwach Kolarskiego! Kiedy tylko nie trenuje, bryluje w Kolarskim Cafe, serwując pyszne sałatki dla strudzonych kolarzy.

l1

Artur „Mrówa” Łuszczewski

Master

Miłośnik Mtb, wybitny fachowiec i złota rączka Kolarskiego. Miejska legenda głosi, że nie ma takiego roweru, którego Mrówka nie naprawi! Gdy zaś pierwszy raz zdarzy się i niepowodzenie przyjdzie przyjąć Mrówce na klatę, ponoć żal jego będzie tak wielki, że z dnia na dzień włosy wszystkie straci i w mrówkę się przemieni.  Człowiek niezwykle wrażliwy na blask i wdzięk pięknych Pań (tłumnie odwiedzających sklep) dosiadający zacnego Lapierre’a! Pierwszą i wciąż obecną w jego sercu miłością jest Biały Miś , który do dziś budzi lęk i trwogę mieszkańców w górskich lasach, gdzie to Mrówka z prędkością światła przemierzał najniebezpieczniejsze zjazdy.

KOLARSKI TEAM

Od momentu powstania Kolarskiego, w naszych teamowych barwach startujemy w zawodach kolarskich, triathlonowych i MTB. Pudła już przestaliśmy liczyć, ale wciąż mamy chrapkę na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz dołączyć do naszej drużyny, wystartować w zawodach lub dołączyć do sztafety – przyjdź do Nas. Z naszej strony wspieramy w logistyce, transporcie, serwisie, strojach startowych, wpisowych, a może nawet coś więcej !

Rekrutacja: sygmat@interia.pl