Brand Kolarski.eu powstał w Warszawie, na Mokotowie w 2013 roku z pasji i doświadczenia w branży rowerowej. W tamtym momencie był to sklep jeden z nielicznych w Polsce, gdzie można było napić się kawy, wpaść na wspólny trening, kupić niszowe marki i skorzystać z serwisu rowerów wyższej klasy. Od tego czasu nasza marka stała się rozpoznawalna w świecie kolarstwa warszawskiego. W 2017 roku otworzyliśmy drugi sklep wraz z Palarnią Kawy – Story Coffee Roasters. Znani jesteśmy z serwisu, bikefittingu, kawy i mocnej ekipy na zawodach kolarskich i triathlonowych. Najbardziej cieszy nas to, że nasi klienci z czasem zmieniają swój status na „przyjaciół sklepu”, z wieloma z Was się skumplowaliśmy i stworzyliśmy zgraną ekipę na wspólne treningi, wyjazdy czy pogawędki przy kawie w trakcie oglądania wyścigów WorldTouru. Atmosfera, nowatorski koncept i profesjonalizm to nasze priorytety !

NASZA EKIPA

Mateusz Syguła

Mateusz Syguła "Mat"

DESIGNER

Pasję do rowerów zaszczepili w Macie Bart i Mrówka. W krótkim czasie Mateuszowi udało się przygotować do pierwszych zawodów. Były mistrz biegów musiał potroić swoje zdolności- wytrenować pływanie i bieganie, stając się początkującą gwiazdą triathlonu w barwach Kolarskiego! Kiedy tylko nie trenuje, bryluje w Kolarskim Cafe, serwując pyszne sałatki dla strudzonych kolarzy.

l1

Artur „Mrówa” Łuszczewski

Master

Miłośnik Mtb, wybitny fachowiec i złota rączka Kolarskiego. Miejska legenda głosi, że nie ma takiego roweru, którego Mrówka nie naprawi! Gdy zaś pierwszy raz zdarzy się i niepowodzenie przyjdzie przyjąć Mrówce na klatę, ponoć żal jego będzie tak wielki, że z dnia na dzień włosy wszystkie straci i w mrówkę się przemieni.  Człowiek niezwykle wrażliwy na blask i wdzięk pięknych Pań (tłumnie odwiedzających sklep) dosiadający zacnego Lapierre’a! Pierwszą i wciąż obecną w jego sercu miłością jest Biały Miś , który do dziś budzi lęk i trwogę mieszkańców w górskich lasach, gdzie to Mrówka z prędkością światła przemierzał najniebezpieczniejsze zjazdy.

l2

Karol Karasiński

PROJECT MANAGER

Kiedy w kolarskim słychać donośne „Cześć Karol” to wiedz, że płeć piękna szuka serwisowej pomocy. A kto jej udzieli lepiej niż Karol. Któregoś dnia wpadł do Kolarskiego na kawę i już został. Fascynat kolarstwa od zawsze, choć niektórzy twierdzą, że jeszcze wcześniej, nie interesowały go tuzy tego sportu skupiał się raczej na outsiderach. Jego rower zawsze musi być zglebiony do samej ziemi, inna pozycja go nie interesuje.

KOLARSKI TEAM

Od momentu powstania Kolarskiego, w naszych teamowych barwach startujemy w zawodach kolarskich, triathlonowych i MTB. Pudła już przestaliśmy liczyć, ale wciąż mamy chrapkę na nowe wyzwania. Jeżeli chcesz dołączyć do naszej drużyny, wystartować w zawodach lub dołączyć do sztafety – przyjdź do Nas. Z naszej strony wspieramy w logistyce, transporcie, serwisie, strojach startowych, wpisowych, a może nawet coś więcej !

Rekrutacja: sygmat@interia.pl